Групи
- кръжок "Магията на математиката" - Галя Константинова Николова
- клуб "Умниче математиче” - Красимира Йорданова Алексиева
- клуб "Аритметко" - Татяна Станчева Сандова
- клуб "Приказни вълшебства" - Татяна Станчева Сандова
- клуб Занимателна математика "Аритметко" I гр. - Людмила Жечева Славова
- клуб Занимателна математика "Аритметко" - II гр. - Людмила Жечева Славова
- клуб "Пространствени алтернативи" - Мариана Кинова Петкова
- клуб "Забавно изкуство" - Мариана Кинова Петкова
- клуб "Успех чрез творчество" - Мариана Кинова Петкова
- студио "За ценностите и за още нещо" - Златка Панайотова Маджарова
- клуб "Приказен свят" - Светлана Георгиева Желязкова
- aтелие "Нарисувай света около нас" - Виолета Петрова Петрова
- ателие "Фентъзи" - Виолета Петрова Петрова
- ателие "Сценография" - Виолета Петрова Петрова
- клуб "SOS здраве" - Елза Здравкова Севева
- клуб "Уикенд приключения" - Елза Здравкова Севева
- клуб Мажоретни танци "Чар" 1 - Мариола Николаева Спасова
- клуб Мажоретни танци "Чар” 2 - Мариола Николаева Спасова
- клуб Мажоретни танци "Грация” 1 - Силвия Димитрова Кондаклиева
- клуб Мажоретни танци "Грация” 2 - Силвия Димитрова Кондаклиева
- клуб Мажоретни танци „Грация” 3 - Силвия Димитрова Кондаклиева
- клуб "Айкидо Бушидо" 1 - Татяна Радославова Роева
- клуб "Айкидо Бушидо" 2 - Татяна Радославова Роева
- клуб "Айкидо Бушидо" 3 - Татяна Радославова Роева
- клуб "Да опазим природата чиста" - Мариана Стефанова Троянова
- клуб "Моден дизайн" - Мариана Стефанова Троянова
- клуб "Спътници на детството" - Петя Ангелова Нинова
- клуб "Цифролапчо" - Петя Ангелова Нинова
- клуб "Аз фотографът" - Румяна Христова Лъвинска
- клуб "Малки разказвачи - вълшебства от думи" - Мирослава Петкова Лечева
- клуб "Смятането - лесно и интересно" - Мирослава Петкова Лечева
- студио „Силата на словото” - Мадлена Славова Косева
- студио „Силата на словото” - Мадлена Славова Косева
- клуб "Евротурист" - Димитър Атанасов Димитров
- клуб - "Млад велосипедист" - Димитър Атанасов Димитров
- клуб "Опознай родния си край" - Мануела Ивайлова Недекова
- театрално студио "Плодородчета” - Мануела Ивайлова Недекова
- клуб "Млад журналист" - Диана Илиева Димова
- клуб „Усмивки и сълзи от старите ленти” - Диана Илиева Димова
- студио "В света на театъра" - Румяна Йорданова Николова-Митева
- театрално студио "Умник сладкодумник” - Красимира Йорданова Алексиева
- клуб "Лингвистични загадки" - Пламена Маркова Илиева
- клуб "Общувай свободно" - Пламена Маркова Илиева
- театрално студио Руска театрална палитра „Радуга -1” - Радка Николова Гочева
- театрално студио Руска театрална палитра „Радуга -2” - Радка Николова Гочева
- клуб "Английска литература" - Валентина Антонова Димова
- клуб "Часът на математиката" - Албена Димитрова Иванова-Неделчева
- клуб Математическа приказка: “Света на числата” - Албена Димитрова Иванова-Неделчева
- клуб "Краезнание“ - Мариана Захариева Георгиева
- клуб "Искам да разкажа за шуменските будители и още нещо…" - Стела Стоянова Мечева
- клуб "От раклата на баба" - Румяна Йорданова Николова-Митева
- клуб „Пътешествие в света на археологията” - Радост Димитрова Иванова
- клуб „Млад еколог” - Янка Русева Рачева
- клуб "Толерантност 1" - Румяна Цветанова Буковалова
- клуб "Толерантност 2" - Румяна Цветанова Буковалова
- клуб "Толерантност 3" - Румяна Цветанова Буковалова
- студио "В света на приказките" - Ася Стефанова Йоцова
- клуб "Млад предприемач" - Светослава Георгиева Накева
- ателие "Творчеството на боичките“ - Мария Иванова Папазова
- ателие "Магията на цветовете" - Димитър Николаев Димитров
- ателие "Аз мога да рисувам" - Димитър Николаев Димитров
- арт-студио "Музикален калейдоскоп" - Цветанка Александрова Георгиева
- клуб "Театърът е в нас" - Цветанка Александрова Георгиева
- студио Вокална формация"Унисон" - Емилия Спасова Божилова
- арт-студио "Дъга" - Антония Илиева Божинова
- студио по хорово пее "Ангелски гласове" - Радосвета Константинова Костова
- арт-студио "Синкретик арт" - Иванка Маринова Маркова-Панекова
- клуб "WEB-и клас" - Ангел Стоянов Ангелов
- клуб "Дигитални изкуства" - Ангел Стоянов Ангелов
- клуб "Образователни технологии" - Ангел Стоянов Ангелов
- кръжок Фотографиране и видеозаснемане "Фокус" - Александър Добромиров Александров
- народен оркестър "Родни звуци" - Милен Петков Георгиев